Ciorba de fasole verde cu costita afumata
Postat de MIUTA in Ciorbe 27 Noi 2010 | 28280 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (12)
la 27.11.2010, 22:10
si eu fac, dar cu fasole la borcan . E o bunatate cu afumaturaaa!!!!!! 


la 27.11.2010, 23:14
multumesc Ina
multumesc Rocsi
la 28.11.2010, 13:00
vreau si eu o portioara !!!




la 28.11.2010, 13:45
Cu placere Aziz,mai am te servesc
la 28.11.2010, 13:56
Interesant,nu mananc ciorbe cu smantana,arata tentant




la 28.11.2010, 21:33
o portie te rog..............
la 29.11.2010, 08:52
si eu vreau neaparat!! 
la 26.02.2013, 18:35
foarte buna
la 15.12.2013, 11:43
gustoasa ciorbica
COMENTEAZA