Ciorba de loboda

Postat de simona72 in Supe/Ciorbe
8 Apr 2013 | 7457 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 08.04.2013, 13:23
Buna ciorbita ta !
la 08.04.2013, 13:24
la 08.04.2013, 13:28
la 08.04.2013, 13:32
Ce-mi place!!!!!!!
la 08.04.2013, 13:33
Nu exista loboda la mine,asa ca iau de la tine o portie!
la 08.04.2013, 13:40
Asta e buna rau!! Imi place mult!
la 08.04.2013, 14:12
Îmi doresc şi eu nişte sămânţă de lobodă albă, că în zona noastră nu e decât roşie. Dau la schimb alte seminţe!
la 08.04.2013, 14:15
facusi si este delicioasa
la 08.04.2013, 14:17
arata tare bine
la 08.04.2013, 14:44
no ase cum zice ardeleanca din mine....si acum poftiti la masa daca va placut!!! multumesc...
la 08.04.2013, 15:01
la 08.04.2013, 15:25
Buna ciorbita
la 08.04.2013, 16:12
dupa o masa bogata este binevenita ciorbica ta
la 08.04.2013, 17:19
asta o am si eu in program sapt asta
la 08.04.2013, 18:23
Poate-ti fac o vizita, mai ai ciorba de-asta?

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or