Ciorba de perisoare

Postat de timea in Ciorbe
28 Apr 2012 | 5181 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (28)

la 28.04.2012, 21:17
ai fost tare harnica
la 28.04.2012, 21:18
la 28.04.2012, 21:20
multumesc

miti - ciorba asta e de la Paste , dar am fost harnica si azi
la 28.04.2012, 21:32
ce ciorbica buna!
la 28.04.2012, 21:33
vreau si eu ciorbita desi de asta am si eu
la 28.04.2012, 21:40
imi place ciorbica ta
la 28.04.2012, 21:43
pai atunci Dia sa o mananci pe a ta
la 28.04.2012, 21:47
mamaieelena , multumesc
la 28.04.2012, 21:53
Tulai ce rea te-ai facut
la 28.04.2012, 21:57
dia nu sunt rea, ma gandeam ca daca ai aceeasi ciorba nu mai poftesti la a mea .
la 28.04.2012, 22:11
PARCA DE LA ALTA CASA E MAI BUNA
la 28.04.2012, 22:21
dia cu drag atunci prima farfurie din postare e a ta si iti dau si niste smantana ca asta e fara
la 28.04.2012, 22:23
musai cu smantana si ardei iute
la 29.04.2012, 09:11
la 29.04.2012, 11:59
foarte buna ciorbica

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or