Ciorba de perisoare
Postat de timea in Ciorbe 28 Apr 2012 | 5181 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 28.04.2012, 21:17
ai fost tare harnica
la 28.04.2012, 21:20
multumesc
miti - ciorba asta e de la Paste , dar am fost harnica si azi
la 28.04.2012, 21:32
ce ciorbica buna!
la 28.04.2012, 21:33
vreau si eu ciorbita
desi de asta am si eu
la 28.04.2012, 21:40
imi place ciorbica ta
la 28.04.2012, 21:43
pai atunci Dia sa o mananci pe a ta
la 28.04.2012, 21:47
mamaieelena , multumesc
la 28.04.2012, 21:53
Tulai ce rea te-ai facut
la 28.04.2012, 21:57
dia
nu sunt rea, ma gandeam ca daca ai aceeasi ciorba nu mai poftesti la a mea
.
la 28.04.2012, 22:11
PARCA DE LA ALTA CASA E MAI BUNA
la 28.04.2012, 22:21
dia cu drag atunci prima farfurie din postare e a ta si iti dau si niste smantana ca asta e fara
la 28.04.2012, 22:23
musai cu smantana si ardei iute
la 29.04.2012, 11:59
foarte buna ciorbica
COMENTEAZA