Ciorba de perisoare cu carne de curcan

Postat de gurita_ta2005 in Ciorbe
19 Mai 2012 | 5668 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (27)

la 19.05.2012, 22:40
buna ciorbita
la 19.05.2012, 22:48
Mama ce abureala....arata grozav si precis e foarte gustoasa! Nu pui orez la perisoare? Cu lapte nu am mai auzit...eu folosesc bors si pasta de tomate de regula iar daca am o tava de legume... de vegeta nu am nevoie
la 19.05.2012, 22:56
la 19.05.2012, 22:58
Oooo,ce de bunatati ai facut azi
la 19.05.2012, 23:17
BUna ciorba de perisoare..nici eu nu am mai auzit de varianta cu lapte!!!
la 19.05.2012, 23:26
ruxy ba da draga mea pun si orez,am uitat sa scriu mersi!se pune lapte sau smantana,da nu mult,restu se mai completeaza in farfurie
la 19.05.2012, 23:26
da mena am avut o zi incarcata...de aia sunt rupta de oboseala
la 19.05.2012, 23:26
rocsi sa incerci ca e buna
la 19.05.2012, 23:28
Smantana servesc si eu alaturi, dar cu lapte chiar nu am mai auzit...seara frumoasa...frumoasooo!
la 19.05.2012, 23:30
multumesc la fel ruxy
la 19.05.2012, 23:33
si eu folosesc tot lapte pt ca nu prea sunt prietena cu smantana. smantana isi pune cine vrea in farfurie.
la 20.05.2012, 00:27
Imi place mult ciorba de perisoare mai ales cu carne de curcan !!!
Si eu am asemenea strachini
la 20.05.2012, 09:00
foarte buna ciorba
la 20.05.2012, 09:24
gustoasa
la 20.05.2012, 09:51
foarte buna!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or