Ciorba de perisoare cu carne de curcanPostat de gurita_ta2005 in Ciorbe
Inapoi la reteta
|
iar daca am o tava de legume... de vegeta nu am nevoie
mersi!se pune lapte sau smantana,da nu mult,restu se mai completeaza in farfurie


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|