Ciorba de pui a la grecPostat de Irina in Ciorbe Asta e una dintre ciorbele mele preferate, probabil pentru ca smantana e obligatorie in ea. Inapoi la reteta |
...eu astazi am preparat una bogata de legume pentru copii
si desigur tot in Zepter
te pup cu drag



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|