Ciorba de pui a la grec

Postat de Irina in Ciorbe
28 Oct 2013 | 14586 vizualizari

Asta e una dintre ciorbele mele preferate, probabil pentru ca smantana e obligatorie in ea.

Inapoi la reteta

Comentarii (30)

la 28.10.2013, 15:05
la 28.10.2013, 15:07
Ce buna arata ciorbita ta scumpa mea Irina! ...eu astazi am preparat una bogata de legume pentru copii si desigur tot in Zepter te pup cu drag
la 28.10.2013, 15:09
la 28.10.2013, 15:09
buna buna
la 28.10.2013, 15:10
imi place!!!
la 28.10.2013, 15:10
Buna ciorbita ai facut!
la 28.10.2013, 15:15
Minunata!
la 28.10.2013, 15:17
Azi aveam de gand sa fac ciorbita asta, ca tare mult ne place
la 28.10.2013, 15:27
O pun pe wish -list
la 28.10.2013, 15:28
tare buna este
la 28.10.2013, 15:34
la 28.10.2013, 15:58
la 28.10.2013, 16:27
Daaa, asta ne place si noua!
la 28.10.2013, 17:14
la 28.10.2013, 18:43

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or