Ciorba de salata

Postat de LALY in Ciorbe
23 Mar 2012 | 5176 vizualizari

Cum a trecut iarna, vine vremea verdeturilor,asa spun spun ai mei.Asadar va poftesc la o ciorbita simpla de salata verde,care mie imi place tare mult

Inapoi la reteta

Comentarii (23)

la 23.03.2012, 10:51
imi place
la 23.03.2012, 10:56
Eu n-am facut niciodata
la 23.03.2012, 11:07
nici eu n-am facut pana acum cu salata...presupun ca e buna
la 23.03.2012, 11:12
Laurenta te astet
la 23.03.2012, 11:13
Miha sa stii ca este tare buna,mie imi place mai mult rece
la 23.03.2012, 11:13
Deyutza merita sa incerci,este foarte gustoasa
la 23.03.2012, 11:19
Miha,sa faci ca-i foarte buna
uite : http://www.bucataras.ro/retete/ciorba-de-salata-verde-13307.html
asa o face mama
Laly,mi-ai facut pofta
la 23.03.2012, 11:33
Dia te astept la masa
la 23.03.2012, 12:13
Chiar imi e pofta
la 23.03.2012, 12:51
buna
la 23.03.2012, 12:54
si mie mi-e pofta,trebe sa fac si eu
la 23.03.2012, 13:17
Buna
la 23.03.2012, 15:05
mmmm chiar imi place
la 23.03.2012, 17:55
la 23.03.2012, 19:54
Foarte buna este! Eu o faceam mai des in iarna, decat acum primavara.

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or