Postat de LALY in Ciorbe23 Mar 2012 | 5176 vizualizari
Cum a trecut iarna, vine vremea verdeturilor,asa spun spun ai mei.Asadar va poftesc la o ciorbita simpla de salata verde,care mie imi place tare mult