Ciorba de teci cu afumaturaPostat de aliliana in Supe/Ciorbe
Inapoi la reteta
|
corect ar fi fost ciorba de afumatura cu teci
Asta precis e pe gustul lui Padre! Sa aveti o zi faina!
Claudia, multumesc..ideea era sa fie ciorba de teci, dar am adaptat-o din mers conform cerintelor
) stiu cum e cand iti propui sa faci ceva dar nu prea reusesti pentru ca se invart in jurul aragazului niste mofturosi... Si-atunci inevitabil rezultatul produsului final se schimba
Uneori in foarte bine, recunosc!
multumesc frumos!
Multumesc mult. Va imbratisez cu drag!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|