Ciorba din gat de vitel
Postat de Constelatialeu in Ciorbe 1 Sep 2015 | 8190 vizualizari
Nu ma dau eu in vant dupa carnea de vita,dar ciorba imi place foarte mult,mai ales daca are legume din abundenta.Asa ca azi am prestat niste ciorbita din gatu`lu vitelu....a fiert repede,deci era vitelu nu vita.....
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 01.09.2015, 17:09
O ciorbiță pe gustul meu!
la 01.09.2015, 17:16
Tare buna!!
la 01.09.2015, 17:24
Ce mult imi place ciorba cu carne de vita!
la 01.09.2015, 17:32
delicioasa
la 01.09.2015, 17:59
Bună
la 01.09.2015, 19:36
la 01.09.2015, 20:07
Eu vin cu ardeiul iute!
la 01.09.2015, 20:26
Nu mai ai coaste,ai trecut la gatul bietului animal
))))
la 01.09.2015, 21:41
imi place mult orice os din vitel
la 01.09.2015, 22:23
ce buna o fi...
.. Dia
la 02.09.2015, 08:13
Buna!
la 02.09.2015, 09:04
Buuuunaaaa ciorbita!
COMENTEAZA