Ciorba primavaratica
Postat de bylaura in Ciorbe 16 Apr 2013 | 5148 vizualizari
Usoara ca adierea unui vant de primavara
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 16.04.2013, 08:50
Buna, buna!
la 16.04.2013, 08:55
Tare buna!
la 16.04.2013, 09:00
Merisor
la 16.04.2013, 09:05
tare buna!
la 16.04.2013, 09:12
Bună, bună!
la 16.04.2013, 09:16
bun
la 16.04.2013, 09:17
buna trebuie sa fie 
la 16.04.2013, 09:22
Buna!!
la 16.04.2013, 09:25
este binevenita , este si buna si sanatoasa
la 16.04.2013, 09:47
Sănătate curată! Super!
la 16.04.2013, 09:52
ce-a mai buna ciorbita!!
la 16.04.2013, 10:14
ma bucur ca va place
As fi adaugat si un dovlecel, dar nu-i place fetitei mele asa
la 16.04.2013, 10:28
buna buna!!!
COMENTEAZA