Ciorba radauteana cu praz

Postat de gurita_ta2005 in Ciorbe
29 Dec 2015 | 4786 vizualizari

M am inspirat din reteta lui mery,doar ca eu am pus si praz in plus.

Inapoi la reteta

Comentarii (32)

la 29.12.2015, 10:32
Acum inteleg de ce era asa munca multa pe tine si pe domnul S, faceati ciorba....
la 29.12.2015, 10:39
la 29.12.2015, 10:43
Ma ucizi)io mi´s cea mai mare ciorbara))
la 29.12.2015, 10:52
buna buna
la 29.12.2015, 10:55
Tare buna
la 29.12.2015, 11:00
Ce buna trebuie sa fie cu praz!
la 29.12.2015, 11:05
si eu sunt crisulina )
la 29.12.2015, 11:05
motan
la 29.12.2015, 11:05
camelya
la 29.12.2015, 11:05
e buna mery
la 29.12.2015, 11:09
la 29.12.2015, 11:16
Bună ciorbița!:_bd
la 29.12.2015, 11:25
cristina
la 29.12.2015, 11:25
buni
la 29.12.2015, 11:27
buna

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or