Ciulama de pui cu ciuperci

Postat de Dya in Pui
3 Sep 2013 | 7163 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (26)

la 03.09.2013, 19:04
la 03.09.2013, 19:07
Foarte buna! O ador, mai ales cu mamaliguta!
la 03.09.2013, 19:22
la 03.09.2013, 19:22
bun bun.... imi place foarte mult...
la 03.09.2013, 19:27
Laura
la 03.09.2013, 19:29
Meri si mie imi place tare mult, dar sincera sa fiu nu am incercat-o cu mamaliguta Nu e pe gustul meu
la 03.09.2013, 19:29
Babi
la 03.09.2013, 19:29
Multumesc Madi
la 03.09.2013, 19:39
tare buna!
la 03.09.2013, 19:39
la 03.09.2013, 19:41
la 03.09.2013, 19:55
Multumesc fete dragi!
la 03.09.2013, 20:09
Imi place mult!
la 03.09.2013, 20:13
o bunatate!
la 03.09.2013, 20:14
De mult nu am mai mancat, dar imi amintesc cat este de savuroasa

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or