Ciulama de pui cu ciuperci
Postat de Dya in Pui 3 Sep 2013 | 7163 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (26)
la 03.09.2013, 19:07
Foarte buna! O ador, mai ales cu mamaliguta!
la 03.09.2013, 19:22
bun bun....
imi place foarte mult...
la 03.09.2013, 19:27
Laura
la 03.09.2013, 19:29
Meri si mie imi place tare mult, dar sincera sa fiu nu am incercat-o cu mamaliguta
Nu e pe gustul meu
la 03.09.2013, 19:29
Babi
la 03.09.2013, 19:29
Multumesc Madi
la 03.09.2013, 19:39
tare buna!
la 03.09.2013, 19:55



Multumesc fete dragi!
la 03.09.2013, 20:09
Imi place mult!
la 03.09.2013, 20:13
o bunatate!
la 03.09.2013, 20:14
De mult nu am mai mancat, dar imi amintesc cat este de savuroasa
COMENTEAZA