Ciuperci umplute
Postat de caroline in Aperitive / Garnituri 2 Apr 2014 | 6596 vizualizari
Ador ciupercile....in orice combinatie :)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 02.04.2014, 14:19
La noi se consumă săptămânal ciuperci umplute!
la 02.04.2014, 14:24
Si noua ne plac mult.In ultimul timp chiar des le pregatesc si eu dar vreau si de la tine vreo doua ca-mi trag cu ochiul
la 02.04.2014, 14:24
Eu le ador!
la 02.04.2014, 14:27
la 02.04.2014, 14:32
Ador ciupercile... oricum si in orice combinatie ! Au iesit super !
la 02.04.2014, 14:34
Chiar ca sunt bune!
la 02.04.2014, 14:37
Si mie-mi plac si mi-am propus sa fac chiar azi
la 02.04.2014, 14:45
Super bune!!!
la 02.04.2014, 14:49
bune bune
la 02.04.2014, 15:07
Ar trebui sa mai fac si eu,ca tare bune sunt!
la 02.04.2014, 15:12
ciuperci cu parmezan , super bune
la 02.04.2014, 15:18
imi plac mult..
la 02.04.2014, 15:20
COMENTEAZA