Clatite a la pensiunea Casa MosuluiPostat de gusti in Dulciuri
Inapoi la reteta
|

Ca să ştie omul, fireşte.


)))))))
din cauza fumului de clătite zic
))
"
))))))))))))))))
))))
)
)
,la ora asta papati-le voi
)io pap maine
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|