Clatite clasice cu gem si pasta de ciocolataPostat de rivka in Prajituri Cui nu-i e pofta cateodata de o clatita? :) Inapoi la reteta |






eu poftesc mereu si na ca inca nu m am hotarat sa ma apuc de facut .mi se pare ca nu am sa reusesc sa fac aluatul si ca mi se lipeste clatita.dar mi se pare usoara reteta ..trebuie neaparat sa incerc 

5 furculite de la mine
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|