Clatite cu branza la cuptor
Postat de rocsi_1612 in Prajituri 4 Sep 2011 | 5204 vizualizari
Cam acesta este desertul ce l-am pregatit pentru acest sfarsit de saptamana.Nu mancasem clatite cu branza de ceva ani,spre rusinea mea,desi stiu cat imi placeau,dar mereu amanam momentul pregatirii lor.Ieri m-am decis si le-am preparat.Asa ca sunteti invitati la mine la o clatita cu branzica!!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 04.09.2011, 15:18
Wowwwwwwwwww
nu ma ispiti Rocsi,ca tot imi fac curaj sa ma apuc de dieta
la 04.09.2011, 15:42
Si sunt binevenita si eu ??? ca tare bine arata , mai gospodino , mai ...
la 04.09.2011, 15:44
sunt foarte bune, dar facute de tine!
la 04.09.2011, 16:44
pot sa vin
la 04.09.2011, 16:57
Arata atat de bine!!
la 04.09.2011, 17:04
Absolut delicioaseeeeeee
si eu aveam in plan ceva cu,clatite,dar planurile au fost date peste cap
la 04.09.2011, 17:14
arata superb.
la 04.09.2011, 17:14
felicitari !
la 04.09.2011, 17:14
p.s. ti-au mai ramas sa-mi dai si mie una?
la 04.09.2011, 17:45
-dragele mele chiar va invit pe toate la o clatituta
-andreea ai timp..si eu d emult mult timp spun ca le fac si uite ca abia acum am reusit
-horia mai sunt ca noi nu suntem o familie numeroasa,asa ca poti veni
la 04.09.2011, 19:14
pfuu, clatite ca la mama acasa!
)
sunt fanul nr 1- clatite!
la 04.09.2011, 19:22
pai daca iti plac asa mult trage o fuga pana la mine
chiar ca la mama acasa,pentru ca doar mama ne facea asa ,doar ca ea ,cand le punea la cuptor,deasupra mai punea smantana..dar acum mai rar smantana ca nu e buna la ficat
la 04.09.2011, 21:58
delicios
la 04.09.2011, 22:08
ce bunatate....
COMENTEAZA