Clatite cu caise

Postat de Sim0naWorld in Dulciuri
19 Iul 2012 | 3668 vizualizari

Am tigaie, deci am pus-o la treaba!!

Inapoi la reteta

Comentarii (22)

la 19.07.2012, 23:05
la 19.07.2012, 23:08
Ce bune or mai fi!!
la 19.07.2012, 23:10
ce bune sunt...in weekend fac si eu tot cu caise
la 19.07.2012, 23:18
clatitele cu caise sunt absolut delicioase!
la 20.07.2012, 00:30
la 20.07.2012, 05:13
la 20.07.2012, 06:32
..bune ar fi acum la cafeaua de dimineata!
la 20.07.2012, 08:08
ce bine merg la prima ora
la 20.07.2012, 08:33
ai tigaie,ai chef = ai clatite pot sa vin la masa,ca n-am de nici unele
la 20.07.2012, 08:42
Zamfira,
rocsi_1612,
timea, tare bune au fost cu caise..
Elena_Daria, asa este!!
gurita_ta2005
iri_love
merisor67, eu am papat una la micul dejun, deci merg la cafeluta
postavaru, merg la fix ptr micul dejun!
diaconta, te astept la masa!!
la 20.07.2012, 08:48
mmmm buneee
la 20.07.2012, 08:49
la 20.07.2012, 08:52
tare bune
la 20.07.2012, 08:53
ce bune, ce frumoase...ce pofta imi este )
arata fain si pudrate asa...o nebunie cu caise
la 20.07.2012, 10:58
mmmmm tare buuun

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or