la 19.07.2012, 23:10 ce bune sunt...in weekend fac si eu tot cu caise
la 19.07.2012, 23:18 clatitele cu caise sunt absolut delicioase!
la 20.07.2012, 00:30
la 20.07.2012, 05:13
la 20.07.2012, 06:32 ..bune ar fi acum la cafeaua de dimineata!
la 20.07.2012, 08:08 ce bine merg la prima ora
la 20.07.2012, 08:33 ai tigaie,ai chef = ai clatite pot sa vin la masa,ca n-am de nici unele
la 20.07.2012, 08:42 Zamfira,
rocsi_1612,
timea, tare bune au fost cu caise..
Elena_Daria, asa este!!
gurita_ta2005
iri_love
merisor67, eu am papat una la micul dejun, deci merg la cafeluta
postavaru, merg la fix ptr micul dejun!
diaconta, te astept la masa!!
la 20.07.2012, 08:48 mmmm buneee
la 20.07.2012, 08:49
la 20.07.2012, 08:52 tare bune
la 20.07.2012, 08:53 ce bune, ce frumoase...ce pofta imi este )
arata fain si pudrate asa...o nebunie cu caise