Clatite cu gem
Postat de bylaura in Prajituri 2 Iul 2012 | 5149 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 02.07.2012, 08:47
iau si eu 2 clatite
la 02.07.2012, 08:58
Vreau si eu!
la 02.07.2012, 09:12
Buna dimineata !
Poftiti va rog
la 02.07.2012, 09:40
servesc si eu una
la 02.07.2012, 09:44
la 02.07.2012, 09:46
ce ma mai gandeam eu ieri la niste clatite cu dulceata aia buna de-am facut-o
acum vii si tu si-mi faci pofta
la 02.07.2012, 09:51
The best ...
la 02.07.2012, 11:06
Cel mai bun desert!
la 02.07.2012, 12:15
Ma bucur ca va plac si ca v-am facut pofta
asa ca poftiti de serviti (virtual) am pentru fiecare
pupici
la 02.07.2012, 12:20
De mult nu am mai mancat, ai nimerit bine!
la 02.07.2012, 13:24
Ma bucur Poliana
Pai atunci, arunca-n sus cu clatitele
COMENTEAZA