Clatite cu gem de caise si nucaPostat de Patricia_Iordache_79 in Dulciuri Cine nu adora clatitele si cine nu stie sa faca clatite...Insa, de curand, am descoperit o combinatie extraordinara pentru umplutura!! Inapoi la reteta |
Nu mai zic nimic, că şi aşa am vorbit mult
Că băieţelul va creşte şi va mânca mai mult
Da, va creste si sper sa ma ajute si la scos samburii din visine, nu doar la mancat.
) Cred că le preferă (la mâncat zic) mai mult pe cele cu sâmburii scoşi.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|