Clatite cu gris
Postat de AnyCostescu in Dulciuri 10 Sep 2014 | 13590 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 10.09.2014, 15:05
Ce pofta mi-ai facut ...
la 10.09.2014, 15:24
Cu gris in compozitie n-am facut niciodata!De incercat
la 10.09.2014, 15:29
multumesc
la 10.09.2014, 15:30
bunica mie imi plac mai mult cu gris..ies asa putin pufoase
la 10.09.2014, 15:34
la 10.09.2014, 15:43
multumesc
la 10.09.2014, 16:08
N-am incercat cu gris, dar Tare bune cred ca sunt! 
la 10.09.2014, 16:48
suna bine cu grisul, o sa il adaug si eu cand voi face clatite!
la 10.09.2014, 16:53
bune
la 10.09.2014, 17:34
Interesant , cu malai am facut . Cred ca sunt bune . Cu prima ocazie vor fi preparate
la 10.09.2014, 18:11
Am trecut la favorite o sa incerc
la 10.09.2014, 19:22
Cred ca grisul le da o textura aparte 
la 10.09.2014, 20:36

ce minunate sunt
COMENTEAZA