Clatite cu gris

Postat de AnyCostescu in Dulciuri
10 Sep 2014 | 13590 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 10.09.2014, 15:05
Ce pofta mi-ai facut ...
la 10.09.2014, 15:24
Cu gris in compozitie n-am facut niciodata!De incercat
la 10.09.2014, 15:29
multumesc
la 10.09.2014, 15:30
bunica mie imi plac mai mult cu gris..ies asa putin pufoase
la 10.09.2014, 15:34
la 10.09.2014, 15:40
la 10.09.2014, 15:43
multumesc
la 10.09.2014, 16:08
N-am incercat cu gris, dar Tare bune cred ca sunt!
la 10.09.2014, 16:12
la 10.09.2014, 16:48
suna bine cu grisul, o sa il adaug si eu cand voi face clatite!
la 10.09.2014, 16:53
bune
la 10.09.2014, 17:34
Interesant , cu malai am facut . Cred ca sunt bune . Cu prima ocazie vor fi preparate
la 10.09.2014, 18:11
Am trecut la favorite o sa incerc
la 10.09.2014, 19:22
Cred ca grisul le da o textura aparte
la 10.09.2014, 20:36
ce minunate sunt

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or