Clatite cu inghetata,frisca si sirop de fructePostat de MIUTA in Dulciuri
Inapoi la reteta
|
yummmmmmmi
un deliciu
tastatura mea !!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|