Clatite cu mere de postPostat de pusikmea in Dulciuri nu pot spune decat ca sunt delicioase, am vazut la corina, dar in varianta de dulce, eu am adaptat pt zilele de post,incercati-le si o sa va placa. Inapoi la reteta |
cred ca sunt tare bune
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|