Clatite cu mere de post

Postat de pusikmea in Dulciuri
8 Dec 2010 | 6824 vizualizari

nu pot spune decat ca sunt delicioase, am vazut la corina, dar in varianta de dulce, eu am adaptat pt zilele de post,incercati-le si o sa va placa.

Inapoi la reteta

Comentarii (21)

la 08.12.2010, 13:17
la 08.12.2010, 13:28
la 08.12.2010, 13:53
la 08.12.2010, 13:54
cred ca am sa fac si eu azi
la 08.12.2010, 13:55
sa ai spor cistina
la 08.12.2010, 14:01
Foarte bun 5 furcu
la 08.12.2010, 14:03
miuta ms
la 08.12.2010, 14:14
imi palc clatitele cu mere..sunt asa bune
la 08.12.2010, 14:15
Foarte bune
la 08.12.2010, 14:17
cred că-s bune
la 08.12.2010, 14:34
trebuie sa fie bune
la 08.12.2010, 17:38
va multumesc, sunt tare bune
la 08.12.2010, 21:53
cred ca sunt tare bune
la 08.12.2010, 23:49
Ce buuuneee!
la 09.12.2010, 09:12
multumesc fetelor

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or