Clatite cu piept de pui si ciuperciPostat de ela in Aperitive / Garnituri am tot vazut combinatia asta pe site si am tot spus ca o fac pentru ca imi plac tare mult ciupercile,pieptul de pui si clatitele....imi pare rau ca am amanat momentul....ultima reteta am vazut-o la gatit cuspor si mi-a ramas gandul...este un deliciu,sigur o voi repeta curand,dar cu ceva ingrediente in plus....ma gandesc acum la Nadina,careia ii plac tare mult ciupercile si de care imi este dor... Inapoi la reteta |
))dar ne-om linisti pana la urma
sa fie bine,ca nimic nu e mai important ca sanatatea

.
si tu imi este foarte draga,dar stii asta
,mi-e dor de glumele Nadinei,am vorbit cu ea intr-o zi pe mes
,sper sa iti fie mai bine...imi amintesc ca in urma cu exact 4ani sufeream ca un caine dupa o sarcina oprita in evolutie
...cat despre sanatate..am trecut anul acesta prin ceva tare urat si inca nu imi vine sa cred ca am supravietuit atat fizic cat si psihic...se pare ca boala de acum este datorata in mare parte acelei sarcini
Felicitari!!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|