Cocktail de fructe de mare in wok
Postat de ionix in Fructe de mare 20 Dec 2011 | 16521 vizualizari
facuta de sot si pentru sot... :D
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 20.12.2011, 00:12
si eu am facut in seara asta un fel de cocktail de fructe de mare gong bao
). A iesit bestial si e foarte rapid de facut
la 20.12.2011, 00:13
Vreau reteta
Sa-mi dau pe spate barbatul. 

la 20.12.2011, 01:57
Sunt lesinata dupa fructe de mare
la 20.12.2011, 07:35
Arata senzatie...pentru iubitori precis e un deliciu!
la 20.12.2011, 07:42
harnic sotz
la 20.12.2011, 07:58
bunatate curata
la 20.12.2011, 08:09
buna
la 20.12.2011, 08:11
ionix scump si drag ce mai faci?puuuuuuuuuuuuuup!
la 20.12.2011, 08:22
buna buna
la 20.12.2011, 09:25
super bun
la 20.12.2011, 10:46
ce grozavii mai face barbatul asta al tau..zi sa faca ceva si pentru mine,ce mananc si eu
la 20.12.2011, 20:58
ionixule imi era tare dor de tine
vin la mas aca imi place ce ai facut
la 20.12.2011, 21:13
Vă mulțumesc frumos pentru aprecieri! Pupicei!
@Medi... Fac bine, muncesc, muncesc, muncesc de zori... dar e bine... Mi-e dor de tine. 

@Sylvia... Doamnă frumoasă, și mie mi-e tare dor de tine... Te pupăcesc!
COMENTEAZA