Cocktail de fructe de mare in wok

Postat de ionix in Fructe de mare
20 Dec 2011 | 16521 vizualizari

facuta de sot si pentru sot... :D

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 20.12.2011, 00:12
si eu am facut in seara asta un fel de cocktail de fructe de mare gong bao ). A iesit bestial si e foarte rapid de facut
la 20.12.2011, 00:13
Vreau reteta Sa-mi dau pe spate barbatul.
la 20.12.2011, 01:57
Sunt lesinata dupa fructe de mare
la 20.12.2011, 07:35
Arata senzatie...pentru iubitori precis e un deliciu!
la 20.12.2011, 07:42
harnic sotz
la 20.12.2011, 07:58
bunatate curata
la 20.12.2011, 08:09
buna
la 20.12.2011, 08:11
ionix scump si drag ce mai faci?puuuuuuuuuuuuuup!
la 20.12.2011, 08:22
buna buna
la 20.12.2011, 09:25
super bun
la 20.12.2011, 10:46
ce grozavii mai face barbatul asta al tau..zi sa faca ceva si pentru mine,ce mananc si eu
la 20.12.2011, 16:09
la 20.12.2011, 20:58
ionixule imi era tare dor de tine vin la mas aca imi place ce ai facut
la 20.12.2011, 21:11
la 20.12.2011, 21:13
Vă mulțumesc frumos pentru aprecieri! Pupicei!

@Medi... Fac bine, muncesc, muncesc, muncesc de zori... dar e bine... Mi-e dor de tine.

@Sylvia... Doamnă frumoasă, și mie mi-e tare dor de tine... Te pupăcesc!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or