Compot de gutui

Postat de jolygina in Sirop / Compot
18 Oct 2011 | 6250 vizualizari

acum cand am fost la tara in concediu am profitat de ultimele fructe culese din gradina asa ca am facut ceva usor si bun

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 18.10.2011, 19:03
harnica fata. bravo!
la 18.10.2011, 19:30
harnicuto
la 18.10.2011, 19:46
iau un borcan ca nu am mai mancat gutui de ..... nici nu mai stiu de cand
la 18.10.2011, 20:24
fur si eu un borcan
la 18.10.2011, 20:26
nu am mancat,dar ma gandesc ca daca gemul de gutui are un gust delicios,ma gandesc ca si compotul
la 18.10.2011, 20:51
foarte bun...mama ne dadea cand eram raciti....
la 18.10.2011, 21:13
ce bun e compotul de gutui
la 18.10.2011, 21:42
e foarte gustos! sunt dezamagita ca nu toate capacele se infileteaza bine;verific mereu inainte de ale pune la fiert si cand colo mai gasesc rasuflate!
la 19.10.2011, 09:52
ce de bunatati ai pregatit si vrenicuta ai fost
la 19.10.2011, 12:19
Super
la 19.10.2011, 12:33
aromat si bun
la 19.10.2011, 12:33
la 19.10.2011, 13:13
la 19.10.2011, 18:57
multumesc fetelor
la 20.10.2011, 23:24
dupa mine....cel mai bun compot

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or