Compot de zarzare( corcoduse)

Postat de Constelatialeu in Sirop / Compot
17 Iul 2013 | 5946 vizualizari

M-a rugat cineva ,nu spun cine,sa-i fac compot de zarzare....ma rog,gusturile nu se discuta si cum aveam in gradina zarzare altoite,mari ,frumoase si gustoase m-am pus pe treaba.....

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 17.07.2013, 16:01
foarte bun
la 17.07.2013, 16:08
Minunat!!! La iarna cer si eu un borcan
la 17.07.2013, 16:12
Bun..mhhh...
la 17.07.2013, 16:18
Cleme, e bun, cum ar zice reclama "ca de la ţară", adică cel mai bun!
la 17.07.2013, 16:22
De la tara Padre,ca de acolo sunt,nu m-am nascut in buricul orasului....
la 17.07.2013, 16:30
super bun!
la 17.07.2013, 16:31
daaa, tare bune!
la 17.07.2013, 17:34
bun
la 17.07.2013, 18:01
Il iubesc ...eu ii pun si vanilie si coaja de lamaie
la 17.07.2013, 18:02
Compotul de corcoduse este delicios!
la 17.07.2013, 18:47
la 17.07.2013, 18:56
ce bun tre' sa fie!
la 17.07.2013, 19:06
ce mult imi plac corcodusele
la 17.07.2013, 19:18
la 17.07.2013, 20:20

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or