Conopida cu gogosari pentru iarna

Postat de mihaelab in Conserve
20 Noi 2011 | 21122 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 20.11.2011, 21:08
buni langa o fripturica
la 20.11.2011, 21:08
foarte buna muratura
la 20.11.2011, 21:10
ca o furnicuta harnicuta ti-ai umplut
camara
la 20.11.2011, 21:13
Ce bine arata cand scoti un buchetel de conopida lanca friptura
la 20.11.2011, 21:17
foarte adevarat Lau
la 20.11.2011, 21:18
da Dia foarte buna si in special la o fripturica
la 20.11.2011, 21:38
nu trebuie mai Rocsi ,ca daca nu umpli camara la iarna te duci la mag sa cumperi si dai o gramada de bani si mai au si o gramada de coloranti si multe altele
la 20.11.2011, 21:39
mda foarte bine Mihaela
la 20.11.2011, 21:56
Arata foarte bine.
la 20.11.2011, 22:18
multumesc Criss
la 20.11.2011, 22:28
mmm ce bunatati langa o friptura la tava sunt delicioase
la 20.11.2011, 22:29
multumesc mamaie cand fac friptura te astept cu mare drag la mine
la 21.11.2011, 07:40
la 21.11.2011, 12:45
harnicuta
la 21.11.2011, 21:42
Mena

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or