la 20.11.2011, 21:10 ca o furnicuta harnicuta ti-ai umplut
camara
la 20.11.2011, 21:13 Ce bine arata cand scoti un buchetel de conopida lanca friptura
la 20.11.2011, 21:17 foarte adevarat Lau
la 20.11.2011, 21:18 da Dia foarte buna si in special la o fripturica
la 20.11.2011, 21:38 nu trebuie mai Rocsi ,ca daca nu umpli camara la iarna te duci la mag sa cumperi si dai o gramada de bani si mai au si o gramada de coloranti si multe altele
la 20.11.2011, 21:39 mda foarte bine Mihaela
la 20.11.2011, 21:56 Arata foarte bine.
la 20.11.2011, 22:18 multumesc Criss
la 20.11.2011, 22:28 mmm ce bunatati langa o friptura la tava sunt delicioase
la 20.11.2011, 22:29 multumesc mamaie cand fac friptura te astept cu mare drag la mine