Conopida cu pesmet la cuptorPostat de medioto59 in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|



Medi'




. sefu' aveti si traducere la coment?
)
= CEV prieten
)))). ps. mie nu tre' sa-mi zici de doua ori
)))


.......acu tradu-mi si mie ce ai vrut sa zici ca google nu vrea
........ce a vrut sa zica Gaby?...............
......la tine am inteles
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|