Conopida cu smantana

Postat de RuxyRux in Aperitive / Garnituri
12 Dec 2010 | 8979 vizualizari

Buna tare!

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 12.12.2010, 23:32
harnicuta Ruxy
la 12.12.2010, 23:37
cred ca e buna
la 12.12.2010, 23:56
la 13.12.2010, 00:02
iau un pic si merg la somn
la 13.12.2010, 07:05
Buna de tot Merge alaturi de un gratar de la mine.... Nu ???
la 13.12.2010, 07:39
Multumesc
la 13.12.2010, 09:07
Mie-mi place conopida asa ca m-ai nimerit la fix
la 13.12.2010, 10:38
hop si eu sigur e buna
la 13.12.2010, 11:54
yammy
la 13.12.2010, 12:56
conopida oricand!
la 13.12.2010, 13:03
la 13.12.2010, 14:15
trebuie sa fie buna......... nu sunt fan conopida
la 13.12.2010, 15:20
Sa stii ca e delicioasa...cu ani in urma, la o masa la patriarhie am avut minunata ocazie sa mananc facuta de maicutele de acolo...nu zic ca este exact la fel, ce fac maicutele se stie ca este super special...dar seamana...e chiar delicioasa...si baiatul meu evita conopida, dar asta chiar i-a placut si a tinut sa imi spuna
la 13.12.2010, 16:33
la 13.12.2010, 17:27
Ce scumpa esti Nadina!!!!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or