la 13.12.2010, 07:05 Buna de tot Merge alaturi de un gratar de la mine.... Nu ???
la 13.12.2010, 07:39 Multumesc
la 13.12.2010, 09:07 Mie-mi place conopida asa ca m-ai nimerit la fix
la 13.12.2010, 10:38 hop si eu sigur e buna
la 13.12.2010, 11:54 yammy
la 13.12.2010, 12:56 conopida oricand!
la 13.12.2010, 13:03
la 13.12.2010, 14:15 trebuie sa fie buna......... nu sunt fan conopida
la 13.12.2010, 15:20 Sa stii ca e delicioasa...cu ani in urma, la o masa la patriarhie am avut minunata ocazie sa mananc facuta de maicutele de acolo...nu zic ca este exact la fel, ce fac maicutele se stie ca este super special...dar seamana...e chiar delicioasa...si baiatul meu evita conopida, dar asta chiar i-a placut si a tinut sa imi spuna