Conopida pane
Postat de timea in Mancaruri de legume 2 Oct 2012 | 5929 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (44)
la 02.10.2012, 21:46
buna tare, are o textura speciala, gustoasa rau
la 02.10.2012, 21:50
placeee
la 02.10.2012, 21:50
ma'c maine la piata sa caut o conopida mica mica... sa-mi fac si eu.
la 02.10.2012, 21:54
Laura asa e
.
Alina
la 02.10.2012, 21:55
Miha a mea a fost cam mare 4 zile am mancat la ea eu singura
.
la 02.10.2012, 21:57
si eu tot singura ma voi lupta cu ea...
la 02.10.2012, 21:59
Pai vedeti, daca nu chemati ajutoare!
la 02.10.2012, 21:59
aha , deci nici la tine nu are trecere
. Eu nu ma supar am avut ieri si azi ce sa imi pun la lucru
la 02.10.2012, 22:00
Meri, pai hai
la 02.10.2012, 22:07
Pai mai ai, sau sunt din alea expirate?
la 02.10.2012, 22:14
mie imi place, dar barbatii mei nu sunt fani
la 02.10.2012, 22:19
Meri astea erau fresh
dar le-am mancat ultimele la pranz
la 02.10.2012, 22:20
Anca asta ziceam si eu si Miha
. Dar eu nu ma supar sa mananc numai eu mai ales ceva ce imi place mult
la 02.10.2012, 22:21
Ma gandeam eu
la 02.10.2012, 22:28
Las portia mea pentru cui ii place
COMENTEAZA