Cornulete
Postat de eduard_09 in Dulciuri 26 Mar 2014 | 4305 vizualizari
Reteta ii apartine lui Timea numai ca eu am modificat putin ingredientele.multumesc frumos pentru reteta sunt foarte buneeeee:)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 26.03.2014, 14:41
din astea as manca in fiecare zi
la 26.03.2014, 15:19
Super !!!
la 26.03.2014, 15:30
la 26.03.2014, 15:38
buneee
la 26.03.2014, 15:41
Pot veni la tine sa-mi beau cafeaua?
la 26.03.2014, 16:57
Vin si eu daca sunt cornulete si cafea!
la 26.03.2014, 19:10
Pot sa vin la
la 26.03.2014, 19:34
Mmm la cornulete vin repede
la 26.03.2014, 20:37
Nu am mai mancat de foarte muti ani!
la 27.03.2014, 06:58
bune!
COMENTEAZA