Cornulețe cu rahat - 3
Postat de Bunica in Dulciuri 9 Mai 2015 | 11372 vizualizari
Nu vă spun decât să le încercați. Cleme, sunt grozave!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (22)
la 09.05.2015, 21:04
la 09.05.2015, 21:04
bune bune
la 09.05.2015, 21:17
Vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ca iar zic tampenii, dar zau daca ma pot abtine...adica ai pus 3 rahati...
sa nu dai rau ca-s sensibiloasa...
la 09.05.2015, 21:20
))))
))))) numai tu puteai.......
la 09.05.2015, 21:25
Venim si noi ca vad ca's multe? 
la 09.05.2015, 21:29
Poftiți,poftiți !
la 09.05.2015, 21:30
Astea sunt cornulete din alea ce se topesc in gura!
la 09.05.2015, 21:37
Buni, sa ne opresti pentru maine la cafea!
la 09.05.2015, 21:43
Au zburat ,Merișor
)))
la 09.05.2015, 21:55
eu vin..nu stiu cand ajung dar vin
bune mai sunt
la 10.05.2015, 09:08
Bune!
la 10.05.2015, 09:27
Ce pufosenii
COMENTEAZA