Cornuri Bratislava / Pozsony kifliPostat de panacris in Dulciuri Ei, deja am progresat! ;) Se pare că acum, întradevăr am dat de gustul cornurilor de Bratislava;) Dar sincer, pentru noi astea sunt cornulețe:D, cornurile sunt mult mai mari;) Hai că ”iar o dau de gard”! Sunt o bunătate! S-au crăpat la suprafață și întradevăr au altă textură interioară:) Gaby, mulțumesc pentru criticile constructive :-* Inapoi la reteta |

ar trebui sa le refac si eu
Mă străduiesc să iasă perfecte
Tocmai am vizionat un filmuleț
http://www.youtube.com/watch?v=YhGH8cmbsZQ, dă-i românului mintea din urmă

.
.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|