Coronita cu stafide si portocale

Postat de corina241 in Prajituri
13 Dec 2010 | 5310 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 13.12.2010, 20:34
fetitele mele sunt foarte bucuroase cand facem coronita....am trecut de la clatite aproape zilnic,la coronita de vreo 3-4 ori pe saptamana
la 13.12.2010, 21:48
O minunatie dulce!!! Ca fetitele tale de dulce
la 13.12.2010, 21:50
Aromata si frumoasa!
Pentru asa papusi dulci, dulciuri pe masura.....
la 13.12.2010, 21:50
f frumos..si copiii la fel..multa sanatate!
la 13.12.2010, 21:50
Buna,buna.
la 13.12.2010, 21:51
mi-ai adus aminte ca trebuie sa-mi mai folosesc si eu forma de guguluf super
la 13.12.2010, 22:04
numai bun acum in prag de sarbatori
la 13.12.2010, 22:08
foarte bun
la 13.12.2010, 22:16
Ce coronita frumoasa
la 13.12.2010, 22:35
foarte frumoasa
la 13.12.2010, 22:36
la 13.12.2010, 22:54
la 13.12.2010, 23:21
frumoasa si buna
la 14.12.2010, 00:22
bunaciune 5f stafidele sunt in ....sau pe
la 14.12.2010, 00:41
kamy sunt si-n...si pe..;

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or