Costine cu miere la tigaie
Postat de yafa in Porc 19 Sep 2010 | 6570 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (29)
la 19.09.2010, 21:30
O cosita te rog frumos
la 19.09.2010, 21:32

la 19.09.2010, 21:34
Laly ai ajuns prima, te las sa alegi
Multumesc
la 19.09.2010, 21:35
Maria Multumesc
la 19.09.2010, 21:42
postavarule...
un krem la schimb? Merci mult
la 19.09.2010, 21:48
bune-bune!

vreau si eu!

la 19.09.2010, 21:54
ok, facem schimbul.
la 19.09.2010, 22:33
doau castite ve rog





la 19.09.2010, 22:36
Foarte buna reteta!


la 19.09.2010, 22:40
clar o sa fac si eu, dar cu pui ...
la 19.09.2010, 22:44
Nadina numai doua?
si eu care ziceam ca castitele
nu ingrasa, doar costitele...
Multumesc
la 19.09.2010, 22:45
Corina, multumesc mult
la 19.09.2010, 22:46
Bucataras, nu stiu cum va iesi cu pui, probabil bun, insa eu te sfatuiesc sa faci cu pulpe nu cu piept
Multumesc
la 20.09.2010, 09:04
Waw ! 

da ce bine arataaaaa
COMENTEAZA