Cosulete cu budinca si crema de ciocoolata
Postat de JulyCris in Prajituri 14 Iul 2014 | 7605 vizualizari
Am facut o tarta si mi-a ramas aluat pt ca n-am mai pus deasupra cum faceam de obicei. Si am vrut s-o intrebuintez cum trebuie. Cautand prin sertarul "cu de toate" sa vad cu ce as putea umple cosuletele am gasit. Budinca de ciocolata si crema pt prajituri cu gust de ciocolata. Impresionant ce a iesit. Mai jos va dau reteta,dubland insa cantitatea la creme pt ca eu am facut ce vedeti doar din niste "resturi". :)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 14.07.2014, 13:41
Si cosuletele tale arata super
la 14.07.2014, 13:45
faine cosuletele
la 14.07.2014, 13:50
ce bine arata !
la 14.07.2014, 14:01
Multumesc frumos!
la 14.07.2014, 15:01
Delicios
la 14.07.2014, 15:40
bune or fi
la 14.07.2014, 16:43
Nu ma laud,dar au fost foarte bune,Ina.
la 14.07.2014, 16:43
Bya,multumesc!
la 14.07.2014, 21:27
Bune negricioasele astea!
la 14.07.2014, 22:09
ce frumos arata!
la 15.07.2014, 05:59
la 15.07.2014, 12:16
Ce faine sunt!
COMENTEAZA