Cotlet de porc marinat, cu mustar si ciuperci
Postat de gaby_d in Porc 10 Mai 2012 | 6133 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (33)
la 10.05.2012, 15:37
marinada pe care ai facut-o e preferata mea, o folosesc la orice fel de carne...asa ca sigur e foarte bun cotletul
la 10.05.2012, 15:49
clar nu as refuza o bucata de carne
la 10.05.2012, 16:01
bun bun
la 10.05.2012, 16:03
Arata tare bine! Imi place foarte mult gustul de mustar la fripturi!
la 10.05.2012, 16:08
am venit mai ai si pentru mine o bucatica??ca arata foarte bne
la 10.05.2012, 16:33
S-a pus sor'mea pe gatit

la 10.05.2012, 16:33
ce bine arata
la 10.05.2012, 16:45
cam multa carne si cam putine ciuperci,parerea mea
la 10.05.2012, 16:47
Tot porcu-i cea mai buna leguma
la 10.05.2012, 17:00
yammmmm.....
la 10.05.2012, 17:24
buuuunnn
la 10.05.2012, 17:26
Subscriu si eu, Onesta!
la 10.05.2012, 17:40
foarte bun!
COMENTEAZA