Covrigei de-ai casei

Postat de alice_ciobanu in Aperitive / Garnituri
14 Dec 2011 | 6175 vizualizari

Mi-a venit cheful de covrigei făcuţi în casă. Reţeta e veche şi am primit-o demult, de la nişte amici. Astfel că în criză de timp şi chef de mâncat ceva cald în vremurile astea în care iarna s-a reîntors, m-am apucat de frământat. Poate vă fac şi vouă poftă de ceva bun.

Inapoi la reteta

Comentarii (8)

la 14.12.2011, 16:02
Numai buni de dat la colindatori..bine,acum colindatorii vor bani,dar inainte ce mai primeam covrigei!!!
la 14.12.2011, 16:04
daca ne faci pofta,va trebui sa ne dai si noua
la 14.12.2011, 17:20
vin cu colindu pe la tine dak o mai tii asa
la 14.12.2011, 17:42
De-ai casei? Wow! Grozavi!
la 14.12.2011, 20:32
deliciosi
la 14.12.2011, 22:28
la 14.12.2011, 22:55
buni covrigeii casei!
la 14.12.2011, 23:03

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or