Crema de ciocolata cu alune.....Nutella

Postat de doralinda72 in Dulciuri
8 Iun 2013 | 6209 vizualizari

Pana acum, cumparam borcane intregi de nutella, si am vrut sa fac un desert in care cerea sa pun nutella, dar am zis, nu mai bine fac eu crema?! Si uite asa, m-am pus pe facut, si credeti-ma, e foarte gustoasa! Cum fetita cea mica vrea la micul dejun in fiecare dimineata paine cu nutella, am zis ca e mai bine sa fie de casa, cel putin stiu ce pun, mai ales ca cea din comert, contine ulei de palmier, care e foarte nociv ptr sanatate cand e consumat timp indelungat! Ptr iubitorii de nutella, v-o recomand, e delicioasa si rapid de facut! Un deliciu atat ptr cei mici, dar si ptr cei mari!

Inapoi la reteta

Comentarii (29)

la 08.06.2013, 19:27
Cred ca-i un deliciu
la 08.06.2013, 19:29
la 08.06.2013, 19:30
la 08.06.2013, 19:32
Minunata!
la 08.06.2013, 19:37
O bunatate!!
la 08.06.2013, 19:44
Bunaciuneeeeee
la 08.06.2013, 20:00
Dia, elena, patricia, va multumesc frumos!
la 08.06.2013, 20:00
Ina, te lingi pe degete!!
la 08.06.2013, 20:01
Geanina, constelatie
la 08.06.2013, 20:19
la 08.06.2013, 20:28
ce bun tre' sa fie
la 08.06.2013, 20:31
la 08.06.2013, 20:46
Alexa, foarte delicioasa!!
la 08.06.2013, 20:46
Motanel, liliana
la 08.06.2013, 20:57
delicios

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or