Crema de ciocolata-Reteta nr.600

Postat de ianculubita in Dulciuri
20 Oct 2013 | 4147 vizualizari

Am ajuns si la 600 de retete aici impartasite cu voi;nu stiu cat de mult sunt apreciate dar v-am spus si repet ca-mi sunteti foarte dragi,pentru ca sunteti tineri,harnici,din mainile voastre ies numai bunatati iar veselia voastra ma binedispune si pe mine zilnic!! eu nu pot intra in discutiile voastre pentru ca am ramas putin marcata(poate e prea mult spus),cand cineva de mult mi-a spus:"doi oameni o vorba au,al trei-lea e in plus"!!! Sa fiti Binecuvantati cu totii si sa aveti numai bucurii in viata!!

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 20.10.2013, 09:53

La cat mai multe retete!
la 20.10.2013, 09:57
La cat mai multe !
la 20.10.2013, 11:07
Felicitari draga mea! La cat mai multe bunatati! Ar fi ideal sa nu punem la suflet vorbe si remarci acide caci pot deveni dureroase si le putem cara cu noi chiar toata viata....ca pe un stigmat...si nu merita...unul din lucrurile pe care le-am invatat de-a lungul timpului este ca daca primesc o scrisoare si nu o deschid...nu stiu ce se afla printre randurile ei...si atunci e mult mai bine....te imbratisez...viata e frumoasa, sa ne bucuram de ea
la 20.10.2013, 11:18
La cat mai multe retete draga Lubita
la 20.10.2013, 11:22
la 20.10.2013, 11:40
La cat mai multe retete!
la 20.10.2013, 11:58
felicitari pentru atatea retete delicioase! cat despre rautaciosi... ei exista si nu putem scapa de ei, insa ii putem ignora ;
la 20.10.2013, 12:14
super delicioasa la cat mai multe retete
la 20.10.2013, 15:05
Multumesc fetelor pentru incurajari si aprecieri
la 20.10.2013, 15:35
Vreau si eu o portie! Felicitari si la cat mai multe!
la 20.10.2013, 16:39
multumesc Buni!!
la 20.10.2013, 19:00
Felicitări! La cât mai multe rețete delicioase!
la 20.10.2013, 19:01
felicitari doamna un numar impresionant de retete
la 20.10.2013, 20:28
Fetelor asta e ocupatia mea,e viata mea sa gatesc!!!daca ma vor lasa ochii in "pana de lumina"imi iau o "secretara"si tot de mine va veti lovi pe aici
la 21.10.2013, 09:52
600 de retete , felicitari. Cred ca si asta este foarte buna , ca si sufleul acela de gutui ,

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or