Crema de conopida
Postat de rodicamaria in Aperitive / Garnituri 25 Noi 2011 | 7033 vizualizari
Buna de mancat pe paine prajita.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 25.11.2011, 21:50
imi place conopida
si eu prefer sa pun marar si piper in locul usturoiului
la 25.11.2011, 21:53
conopida cu maioneza imi place
la 25.11.2011, 21:53
ce faina...chiar nu am gustat niciodata!!!
la 25.11.2011, 21:54
place
la 25.11.2011, 22:04
Super buna, chiar am mancat de curand la o aniversare facuta exact asa
la 25.11.2011, 22:11
immm, cred ca i tare buna
la 25.11.2011, 22:19
trebuie sa fie buna nu am incercat niciodata dar o sa incerc
la 25.11.2011, 22:47
E foarte buna...dar eu nu sunt fan conopida
la 26.11.2011, 00:14
N-am mai mancat, dar pare faina reteta
la 26.11.2011, 07:17
E foarte buna ! Faceam des mai demult, acuma inlocuiesc maioneza cu iaurt,,
la 26.11.2011, 10:23
si mie imi place
la 26.11.2011, 15:26
place
la 26.11.2011, 22:20
la cat imi place mie conopida
nu refuz deloc,deloc
COMENTEAZA