Crema de lapte (pentru prajituri si torturi)

Postat de Dea_Dea in Torturi
2 Aug 2013 | 10758 vizualizari

O doamna tare draga mie , mi-a amintit de crema de lapte si am zis hai sa fac :)

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 02.08.2013, 08:21
la 02.08.2013, 08:23
like
la 02.08.2013, 08:25
la 02.08.2013, 08:44
la 02.08.2013, 08:46
Minunata,chiar vreau sa fac ceva dulce azi;o voi incerca
la 02.08.2013, 08:48
Prefer să mănânc, nu să fac.
la 02.08.2013, 09:13
la 02.08.2013, 09:22
Lulu este tare buna , sa o incerci!!
la 02.08.2013, 09:22
Padre ma asteptam
la 02.08.2013, 09:24
Buna
la 02.08.2013, 09:28
mmm yuuummmyyy!!!!!!!
la 02.08.2013, 09:31
nu am incercat niciodata si nu imi dau seama cum este , dar sper sa fie buna
la 02.08.2013, 09:32
Am trecut crema la favorite si o voi incerca la urmatorul tort/prajiturica!
la 02.08.2013, 09:33
la 02.08.2013, 09:45

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or