Crema de lapte (pentru prajituri si torturi)
Postat de Dea_Dea in Torturi 2 Aug 2013 | 10758 vizualizari
O doamna tare draga mie , mi-a amintit de crema de lapte si am zis hai sa fac :)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 02.08.2013, 08:23
like 
la 02.08.2013, 08:46
Minunata,chiar vreau sa fac ceva dulce azi;o voi incerca
la 02.08.2013, 08:48
Prefer să mănânc, nu să fac.
la 02.08.2013, 09:22
Lulu este tare buna , sa o incerci!!
la 02.08.2013, 09:22
Padre
ma asteptam
la 02.08.2013, 09:24
Buna
la 02.08.2013, 09:28
mmm yuuummmyyy!!!!!!!
la 02.08.2013, 09:31
nu am incercat niciodata si nu imi dau seama cum este , dar sper sa fie buna
la 02.08.2013, 09:32
Am trecut crema la favorite si o voi incerca la urmatorul tort/prajiturica!
la 02.08.2013, 09:45
COMENTEAZA