Crema de mascarpone si ciocolata
Postat de rhapsody in Dulciuri 20 Sep 2013 | 36089 vizualizari
Nu-mi plac cremele din comert, asa ca fara prea multa palavrageala azi va prezint o vedeta din bucataria mea. O crema consistenta, ciocolatoasa si gustoasa.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 20.09.2013, 11:52
Ce bine arata!

Am salvat reteta
la 20.09.2013, 11:55
gand la gand, cautam o crema cu ciocolata noua de prajitura , foarte buna
la 20.09.2013, 12:44
Buna tare
la 20.09.2013, 12:58
O daaaaaaaaaaaaa,foarte mult imi place
la 20.09.2013, 12:59
delicioasa
la 20.09.2013, 13:22
Oh mama, cum arata!
:
la 20.09.2013, 13:39
e delicioasa,am facut-o si eu la un tort
la 20.09.2013, 14:10
arata bine
la 20.09.2013, 14:42
daca are cioco,putin,putin vreau si eu
la 20.09.2013, 15:23
Ce bine arata!!!
la 20.09.2013, 15:58
Imi place si nepusa la tort
COMENTEAZA