Crema de zahar ars cu lapte de soia Joya

Postat de Constelatialeu in Dulciuri
1 Mai 2013 | 7848 vizualizari

Pentru ca tot am primit ''o gramada de lapte soia'',am zis ca e musai sa-l intrebuintez.Azi chiar nu aveam chef de nimic complicat,asa ca am incercat varianta asta cu lapte de soia.Adevarul e ca am riscat ,nu stiam cum se comporta laptele asta la cuptor,a iesit cu un aspect granulat mai putin estetic dar cu un gust foarte bun....

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 01.05.2013, 15:48
Mammma mea m-ati terminat astazi !! Crema de zahar ars , vreti sa ma aveti pe constiinta Arata demential si buna rau
la 01.05.2013, 15:58
delicioasa
la 01.05.2013, 16:13
foarte buna
la 01.05.2013, 16:16
Are dreptate Dea! Ne terminati astazi!
la 01.05.2013, 16:18
In copilarie era desertul meu favorit, acum il fac rar ca nu-i place fiului meu. Delicios!!!!
la 01.05.2013, 16:32
arata frumos
la 01.05.2013, 16:32
deh! Cine are, are. Bravo, delicioasa.
la 01.05.2013, 16:34
Foarte buna
la 01.05.2013, 17:08
buna,buna,buna...!!!!!
la 01.05.2013, 17:12
buna
la 01.05.2013, 18:18
la 01.05.2013, 19:27
foarte buna combinatie!
la 01.05.2013, 19:38
la 01.05.2013, 20:54
cam ai de lucru acuma Leoaico ))
faina crema
la 01.05.2013, 22:24
Buna crema de zahar ars si cred ca laptele de soia nu ii schimba deloc gustul

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or