Crema pentru prajituri ( tort)

Postat de caroline in Dulciuri
28 Mar 2013 | 7176 vizualizari

Ideea pentru aceasta crema am luat-o de la Miha...multumesc !!! Crema e una super buna si foarte usor de preparat.

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 28.03.2013, 21:12
E de folos, dar pentru cine face torturi, că eu nu mă pricep.
la 28.03.2013, 21:13
Parinte va spun sincer ca e tare buna mancata asa...cu degetul ...
la 28.03.2013, 21:14
E super si eu fac tot in genul acesta!
la 28.03.2013, 21:15
de retinut...foarte buuun
la 28.03.2013, 21:16
Parinte oricand puteti sparge gheata
la 28.03.2013, 21:16
Pana o pui pe tort o lingi toata)
la 28.03.2013, 21:18
Ei Laura, vrei să dau foc la bucătărie, cum am auzit că fac alţii.
la 28.03.2013, 21:22
BUni )
la 28.03.2013, 21:22
Parinte, ce lovitura sub centura ))
la 28.03.2013, 21:26
Bun de tot! E crema preferata a lui Matei!
la 28.03.2013, 21:28
buna buna
la 28.03.2013, 21:29
Usor Laura sa nu cazi din pat))
la 28.03.2013, 21:35
Buni )
la 28.03.2013, 21:42
la 28.03.2013, 21:48
super

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or