Crema pentru prajituri ( tort)
Postat de caroline in Dulciuri 28 Mar 2013 | 7176 vizualizari
Ideea pentru aceasta crema am luat-o de la Miha...multumesc !!!
Crema e una super buna si foarte usor de preparat.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 28.03.2013, 21:12
E de folos, dar pentru cine face torturi, că eu nu mă pricep.
la 28.03.2013, 21:13
Parinte va spun sincer ca e tare buna mancata asa...cu degetul
...
la 28.03.2013, 21:14
E super si eu fac tot in genul acesta!
la 28.03.2013, 21:15
de retinut...foarte buuun

la 28.03.2013, 21:16
Parinte
oricand puteti sparge gheata
la 28.03.2013, 21:16
Pana o pui pe tort o lingi toata
)
la 28.03.2013, 21:18
Ei Laura, vrei să dau foc la bucătărie, cum am auzit că fac alţii.
la 28.03.2013, 21:22
BUni
)
la 28.03.2013, 21:22
Parinte, ce lovitura sub centura
))
la 28.03.2013, 21:26
Bun de tot! E crema preferata a lui Matei!
la 28.03.2013, 21:28
buna buna
la 28.03.2013, 21:29
Usor Laura sa nu cazi din pat
))
la 28.03.2013, 21:35
Buni
)
la 28.03.2013, 21:42
la 28.03.2013, 21:48
super
COMENTEAZA