Crema pentru tortPostat de anatrisca in Dulciuri
Inapoi la reteta
|




asta a fost un banc culinar
la cate nebunii debitam
Mai spune 2 bancuri.
Hai , hai mai repede
Cu bancurile voastre am uitat sa-i spun fetei "bine a venit in gasca !"
crema este tare buna
diana
cred ca e buna crema
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|