Creveti in sos de portocalePostat de gurita_ta2005 in Fructe de mare O reteta super super super buna!Sunt mortali cu sosul asta,as mai fi mancat 3 kg:))))) Inapoi la reteta |
desi am mancat ieri...as manca non stop

)mie imi zici,si mie imi plac la nebunie!sa-i incerci cu sosul asta


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|