Crumble cu prune caramelizatePostat de cris2711 in Prajituri Mie nu imi prea place denumirea asta de Crumble,pe germana ii spune Streusel,suna mai frumos,zic io,na:)))),dar sa ramanem la varianta romaneasca de aluat faramitat,ca este cea mai frumoasa limba.Este foarte delicioasa si chiar simplu de preparat. Inapoi la reteta |

)vezi Cleme poate de aceea nu imi place mie denumirea
)

) 

ce misto arata! si ce...departe e

)
)))azi am primit un pachet,pe care trebuie sa il trimit mai departe
)
,Bya te astept
,Lucy trimit
,Geanina mersi
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|