Crutoane
Postat de privatelaura in Piine 24 Ian 2013 | 4610 vizualizari
Noi le preferam la supele crema sau sosuri
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 24.01.2013, 20:17
mie-mi plac cu unt si tarhon maruntit
la 24.01.2013, 20:17
bune
la 24.01.2013, 20:18
daaa, ce idee buna
la 24.01.2013, 20:19
Le-as manca si goale!
la 24.01.2013, 20:22
Bune,stiu ca ai fost tare harnica in week-end pentru sotul!Bravo!
la 24.01.2013, 20:26
gravidut-o poti manca orice nu face rau la bebe ma informez si eu poate poate
la 24.01.2013, 20:32
Ce buna ar fi o supa crema de legume cu crutoane!
la 24.01.2013, 21:20
va multumesc mult
la 24.01.2013, 21:31
Ce imi plac!!! La favorite!
la 24.01.2013, 23:47
la 25.01.2013, 00:49
mie imi plac si asa ...goale
la 25.01.2013, 11:02
eu le-as manca goale
COMENTEAZA