Curry verde cu piept de pui
Postat de mitinita in Pui 31 Aug 2014 | 4727 vizualizari
Cand ma gandesc la mancarea thailandeza, acesta mancare imi vine in minte. Una dintre cele mai cunoscute si apreciate de turistii straini.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 31.08.2014, 22:03
Cred ca mi-ar placea!
la 31.08.2014, 22:08
si alor mei le-a placut
Ba cred ca inca mai vroiau
la 31.08.2014, 22:27
un deliciu
la 31.08.2014, 23:55
Yamiii!
la 01.09.2014, 06:12
N-am mancat asa ceva,dar parca nici nu-mi vine...
la 01.09.2014, 08:12
Cu puiul ma impac dar cu curry...nu stiu ce am cu el sau el cu mine, dar... sar n-am nimerit ce trebuie eu, vreodata! Dar cred ca este o mancarica delicioasa..
la 01.09.2014, 08:32
Imi place tare mult!!!
la 01.09.2014, 09:24
cred ca-i bun
la 01.09.2014, 16:39
ce bine arata
la 01.09.2014, 20:48
COMENTEAZA