Curry verde cu piept de pui

Postat de mitinita in Pui
31 Aug 2014 | 4727 vizualizari

Cand ma gandesc la mancarea thailandeza, acesta mancare imi vine in minte. Una dintre cele mai cunoscute si apreciate de turistii straini.

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 31.08.2014, 22:03
Cred ca mi-ar placea!
la 31.08.2014, 22:08
si alor mei le-a placut Ba cred ca inca mai vroiau
la 31.08.2014, 22:13
la 31.08.2014, 22:26
la 31.08.2014, 22:27
un deliciu
la 31.08.2014, 22:37
la 31.08.2014, 22:38
la 31.08.2014, 23:55
Yamiii!
la 01.09.2014, 06:12
N-am mancat asa ceva,dar parca nici nu-mi vine...
la 01.09.2014, 08:12
Cu puiul ma impac dar cu curry...nu stiu ce am cu el sau el cu mine, dar... sar n-am nimerit ce trebuie eu, vreodata! Dar cred ca este o mancarica delicioasa..
la 01.09.2014, 08:32
Imi place tare mult!!!
la 01.09.2014, 09:24
cred ca-i bun
la 01.09.2014, 13:18
la 01.09.2014, 16:39
ce bine arata
la 01.09.2014, 20:48

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or