Degetele de pui si spaghete cu sosPostat de Constelatialeu in Mancaruri cu carne Introducerea o introduc cu alta ocazie...... Inapoi la reteta |
sunt degetele de Hobit...
)
Le iau pe toate si iti las sosul!
)))
) parca nici nu suna a mancare de pui
) Deci ramanem la piept de pui, da?
Oricum imi place ce ai facut aici
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|